içinde ,

Redmi 7 Mi Hesabı Yetkisiz İndirilen Dosyayı Kaldırma

 Xiaomi Redmi 7 akıllı telefonlarını kullanırken karşılaşabileceğiniz yaygın sorunlardan biri Mi, Gmail veya FRP’dir. 

Redmi 7 Mi Hesabı Yetkisiz İndirilen Dosyayı Kaldırma

Akıllı telefonunuz bu sorunu geliştirdiyse, Mi Hesabını atlamanın bir yolunu bulmalısınız.

Bu sorunu kendiniz çözebilirsiniz, ancak UMT Dongle Adım Adım Kılavuz ile Redmi 7 Mi Hesabı Sıfırlama ihtiyacınız olacak. Mi hesabını kaldırmak istiyorsanız, PC’nize Redmi 7 Mi Hesabı Kaldırma Dosyasını ve FRP Kilit Açma Dosyasını indirmeniz gerekecektir.

Bu dosyayı indirdikten sonra artık kalan işleme devam edebilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki adım adım kılavuz süreç boyunca size rehberlik edecektir.

Video⬇️

FRP – Fabrika Sıfırlama Koruması nedir?

FRP (Fabrika Sıfırlama Koruması), Xiaomi Redmi 7 akıllı telefonun temel özelliklerinden biridir. Bu özellik, telefonu korumak ve fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra diğer kullanıcıların telefonu kullanmasını önlemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Bu özellik, Google Hesabınızı yeni bir Xiaomi cihazına girdiğinizde otomatik olarak etkinleştirilir. Etkinleştirildikten sonra, etkinleştirmek için kullandığınız Google Hesabını sağlamaları dışında, fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra bile diğer kullanıcılar onu kullanmayacaktır.

FRP, hırsızların çalıntı telefonları kullanmasını önleyen koruyucu bir önlem olduğu için iyi bir özelliktir.

Ancak bazı durumlarda, akıllı telefonun gerçek sahibi de FRP kilit açma sorunuyla karşı karşıya kalabilir. Örneğin, FRP’yi etkinleştirmek için kullandığınız Google Hesabını unuttuysanız, değiştirmeniz gerekir.

Mi hesabı nedir?

UFI kutusu ile xiaomi redmi 7 Mi hesabının nasıl açılacağına geçmeden önce, bu makaleyi daha iyi anlamak için Mi hesabının anlamını ve kullanımını açıklamamız gerekiyor. Mi Hesabı Gönderi Bağlantısı Nasıl Bulunur.

Mi hesabı, Xiaomi’nin Xiaomi kullanıcılarının yararına oluşturduğu bir hesaptır. Bu Mi hesabı ile Xiaomi kullanıcıları, Xiaomi tarafından sunulan farklı hizmet ve ürünlere erişebilecekler.

Bu ürün ve hizmetler arasında Mi Community, Mi Store , Mi Temaları, Cihaz kilidi ve çok daha fazlası bulunur. Mi hesabı, akıllı telefonunuzu sıfırladığınızda veya flaş yaptığınızda da görünecektir.

Redmi 7 Mi Hesabını Kullanmaya Başlamadan Önce Bilmeniz Gereken Temel Şeyler Dosyayı Kaldır

Mi hesabınızın kilidini açmaya/Kaldırmaya başlamadan önce aşağıdakilere dikkat etmeniz gerekir:

Kilit açma işlemine başlamadan önce akıllı telefonunuzun iyi şarj olduğundan emin olun – en az %50 şarjlı. Telefonunuz iyi şarj edilmemişse yanlışlıkla kapanabilir.

Önyükleme döngüsünden veya başka bir hasardan kaçınmak için adım adım kılavuzu dikkatlice izlediğinizden emin olun.

UFI Kutusu ile Xiaomi Redmi 7 Mi Hesabı Nasıl Açılır?

Kilit açma işlemine başlamadan önce yapmanız gereken ilk şey Redmi 7 Mi Hesabını İndirin Dosyayı Kaldır ve FRP Kilit Açma Dosyasını İndirmektir. QD Loader Driver’ı indirme ihtiyacının yanı sıra, Mi Flash işlem sırasında ihtiyaç duyulan diğer araçları da hazırlayabilir.

ADIM 1 : QD Yükleyici Sürücüsünü Kurun ve FRP Kilit Açma Dosyasını Çıkarın

QD Loader Driver’ı indirdikten sonra bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza kuracaksınız.

Ayrıca indirmiş olduğunuz Redmi 7 Mi Hesabı Kaldırma Dosyasına gideceksiniz ve kilit açma dosyasını WinRAR veya 7zip kullanarak çıkaracaksınız.

ADIM 2 : Akıllı Telefonunuzu Acil İndirme (EDL) Moduna Alın

Telefonunuzu EDL Moduna alıp Ses Açma Tuşuna basarak onaylamanız gerekmektedir.

Ses Kısma Tuşu, Güç Açma Tuşu ve Ana Ekran Tuşuna aynı anda yaklaşık 10-15 saniye basılı tutarak akıllı telefonunuzu EDL moduna ayarlayabilirsiniz.

ADIM 3 : Akıllı Telefonu PC’ye Bağlayın

Akıllı telefonun EDL Modunda olup olmadığını kontrol edin.

O zaman şimdi PC’nize bağlayabilirsiniz.

ADIM 4 : Yanıp Sönme İşlemini Başlatın

Akıllı telefonun PC’ye başarıyla bağlanıp bağlanmadığını kontrol edin.

Başarıyla bağlanırsa, ‘Başlat Düğmesine’ tıklayarak yanıp sönme işlemini başlatabilirsiniz.

Yanıp Sönme İşlemi tamamlandığında, akıllı telefonunuzun fişini çekip AÇIK duruma getireceksiniz.

Öncelikle Redmi 7 Mi Hesap Sıfırlama Dosyasını İndirin

Redmi 7 Mi Hesap Sıfırlama Dosyası 200kb

Çözüm

Atmanız gereken adımları bilmiyorsanız Redmi 7 Mi hesabınızın kilidini açmak çok zor olabilir. Bu süreçte size yardımcı olmak için UMT Dongle ile Adım Adım Redmi 7 Mi Hesap Sıfırlama Kılavuzunu hazırladık.

Kilit açma işlemi sırasında bir önyükleme döngüsü veya başka bir hasarı önlemek için adım adım kılavuzu dikkatlice uyguladığınızdan emin olun.

Kilit açma işlemine başlamadan önce Redmi 7 Mi Account Remove File ve FRP Unlock File ve diğer gerekli dosyaları indirmeniz gerekmektedir. İşleme başlamadan önce ihtiyacınız olacak tüm araçları hazırladığınızdan emin olun.

Ne düşünüyorsun?

Yazar diwun

William James Sidis Kimdir?

Seyahat İnsana Kazandırdığı 17 Değişim