içinde

Piştî 4 salan / 4 yıl sonra

Merhaba arkadaşlar. Malumunuz uzun  süredir Bajarê Agirî’den herhangi bir paylaşım yapamıyoruz. Bazılarınız yorumlar da “acaba sitenin sahibine ne olmuş?” Demişler. Bunu üzerine açıklama yapma gereği duyuyorum. Bilgisayarım bozuldu ve ondan sonra da bilgisayar almadım. Bu sebepten dolayı siteye bir şey ekleyemiyorum. Arşiv oluşturmaya devam etmek isterdim ama,
hayat şartları el vermedi. Bilgisayardan girdikçe yine yazılar ekleyeceğiz. Herhangi bir konuda yazı falan göndermek isterseniz, birşeyler sormak isterseniz aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz.

[email protected]

 Şayet biraz geç cevap verirsem yanlış anlamayın. Bilgisayar ve internet buldukça giriyorum.

Saygı ve selamlarımla.
KURDÎ

Merhaba gelî hevalan. Ev demeke dirêje ku em tiştekî di malpera xwe de parve nakin. Me dît ku di hin şîroveyan de hevalan em meraq kirine. Gotine gelo çi li xwediyê malperê hatiye? Tiştek bi xwediyê malperê nehatiye lê, şert û mercên jiyanê em mecbûrî vê rewşê kirin. Piştî ku pc ya min xerab bû, min êdî pc nestand. Emê car caran (dema ku bi pc ê ve ketinê) dîsa nivîsan bi we re parve bikin. Heger an daxwaziyeke we hebe, kerem bikin ev navnîşana min e.

[email protected]

Daxwaziya min ji we, bi zarokên xwe re bi kurdî biaxivin.

Bi xatirê we.

Ne düşünüyorsun?

Yazar diwun

Mele Mehmûdê Bazîdî (1799-1867)-Ziya AVCI

Asil ve Cesur Kürt kadınları