Karanlık moda geçin.

Işık moduna geçin.

İşyerinde uygunsuz olduğu kabul edilen içeriğe ilişkin NSFW uyarılarını devre dışı bırakın ( N ot S uitable F veya W ork).

Abone ol

Karanlık moda geçin.

Işık moduna geçin.

içinde

LG, yeni nesil otonom sürüş ve bilgi-eğlence çözümlerini CES 2024’te tanıtacak

LG, yeni nesil otonom sürüş ve bilgi-eğlence çözümlerini CES 2024’te tanıtacak

LG, araç içi bilgi-eğlence sistemini, küresel mobilite teknolojisi şirketi Magna’nın ADAS ve AD teknolojileriyle birleştiren mobilite platformunun yakında pazara sunulacağını duyurdu.

LG, yeni nesil otonom sürüş ve bilgi-eğlence çözümlerini CES 2024'te tanıtacak

LG Electronics (LG), CES 2024’te büyük otomobil üreticileri için özel bir gösteri ile Gelişmiş Sürücü Destek Sistemi (ADAS), Otomatik Sürüş (AD) ve Araç İçi Bilgi ve Eğlence (IVI) teknolojilerini entegre eden yeni bir alanlar arası platform tanıtacağını duyurdu. LG’nin küresel mobilite teknolojisi şirketi Magna ile işbirliği içinde geliştirilen, mobilite platformunun yakın gelecekte pazara sunulması bekleniyor.

İki şirket, bu iş birliği ile etki alanları arası kokpit bilgi işlem sistemini, tek bir Çip Üzerinde Sisteme (SoC) entegre etmeyi başardığını açıkladı. Tek elektronik modül, birden fazla IVI sistemini ve ADAS/AD etki alanı entegrasyonunu destekliyor ve daha az elektronik kontrol ünitesi kullanarak ve daha az paketleme alanı kaplayarak çeşitli Otomotiv Güvenliği Bütünlük Düzeyi (ASIL) gereksinimlerini verimli bir şekilde karşılayabildiğini iddia ediyor. Bu ölçeklenebilir çözüm, Yazılım Tanımlı Araç’a (SDV) geçiş ve elektrik/elektronik mimarisinin konsolidasyonu için ideal bir çözüm olarak gösteriliyor. Ayrıca işlevlerin tek bir modülde entegrasyonu, verilerin etki alanları arasında gerçek zamanlı paylaşımına olanak tanıyor.

LG’nin platformu, özel bir İnsan Makine Arayüzü (HMI) aracılığıyla, gelişmiş otomotiv ekranlarını, dijital kümeleri, Artırılmış Gerçeklik Baş Üstü Göstergelerini (AR-HUD) ve görselleştirmeyi kullanırken sürücülere ve yolculara ilgi çekici, yeni deneyimler ve daha sezgisel etkileşimler sağlayabiliyor. Ayrıca çözüm, herhangi bir OEM’in entegre iletişim ve IVI sistem ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilebiliyor. Bu ileri teknolojiden ilk kez 2027 model araçların yararlanması bekleniyor.

Ne düşünüyorsun?

Yazar diwun

Acer, Intel Core Ultra İşlemcili Yeni Swift Go AI Dizüstü Bilgisayarlarını Tanıttı! İşte fiyatı ve özellikleri

Mardin’de kurtarma kazısında deniz canlıları figürlü mozaikler bulundu

Başa dönüş

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderelim.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Sosyal girişi kullanmak için verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmeniz gerekir. %Gizlilik Politikası%

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.

Hey Friend! Before You Go…

Get the best viral stories straight into your inbox before everyone else!

Don't worry, we don't spam

Kapat
Kapat