içinde

Otomotiv’in Youtube Kanalları 2

Serimizin ilk yazısından sonra ikinci yazısı ile YouTube’da otomotive dair mükemmel bilgiler bulacağınız kanallarını göstermeye devam ediyoruz. İkinci yazımızda sizlere otomotiv alanındaki merakınıza yanıt olabilecek birkaç YouTube kanalı daha göstermek istiyoruz.

LastikPark

Farklı konseptlerdeki içerik yelpazesine sahip bir otomotiv kanalı. Adından sadece lastik kanalı olduğunu düşünmeyelim. Yelpazenin içinde marka tarihçelerinin anlatıldığı “otomobil adamlar” serisi var. Lastik ile alakalı bilgilerin olduğu kısa video serisi “tozlu lastik” var. Youtube da başarılı olmuş otomotiv dahil farklı alanlardaki insanlarla sohbet “bijon kafe” serisi var.

Az videosu olmasına rağmen kaliteli ve bilgilendirici bir sayfa.

YouTube Kanalı-LastikPark
YouTube Kanalı-LastikPark

FRAME

Hayranı olduğunuz canavarların üretim aşamalarını görmek istemez misiniz? Frame birçok markanın araç üretim bantlarını ve üretim süreçlerini yakından gösteren bir youtube kanalıdır. 2022 yılında kurulmuş genç bir kanal, içerik bakımından ise fazlasıyla dolu.

Youtube Kanalı - Frame
Youtube Kanalı – Frame

Supercar Blondie

Bir kadının da genel kanı itibari ile arabalardan anlamadığı düşüncesini tümden yok edebilen bir kanal Supercar Blondie. Otomotiv sektöründe kaliteli videoları olan bir youtube kanalıdır.

Markaların son teknoloji ile tamamladığı otomobillerinin detaylı anlatılan inceleme videolarını bu kanalda bulabilirsiniz.

Youtube Kanalı - Supercar Blondie
Youtube Kanalı – Supercar Blondie

İnternette bilgiye erişim her zaman çok kolay olmuştur. Önemli olan kısım ise doğru bilgiyi bulabileceğiniz sitelerdir. Sonuç, araştırmak ve ulaştırmak bizden daha iyi kanalları takip etmek sizden olsun.

Kaynakça
  1. www.youtube.com/@LastikParkOfficial/about
  2. www.youtube.com/@sinan-tektas
  3. www.youtube.com/@otopazarla

Ne düşünüyorsun?

Yazar

Toyota’dan Basketbolcu Robot

Hangi Programlama Dili Bana Göre?