içinde

Android Ve iOS Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi WhatsApp Çıkartma Yapma Uygulamaları

Whatsapp ve Telegram gibi uygulamalarda çıkartma kullanmak son zamanlarda daha da popüler hale geldi.  Çıkartma oluşturucu uygulamaları kullanarak, Telegram ve WhatsApp’taki kişilerinize göndermek için sevimli ve orijinal çıkartmalar tasarlayabilirsiniz. Whatsapp çıkartma yapma uygulamaları ile koleksiyonunuzdaki resimleri belirli duyguları ifade etmek için özelleştirebilir ve hatta bazı benzersiz emojileri tasarımınıza dahil edebilirsiniz.

En iyi çıkartma oluşturma uygulamasını ararken, telefonunuzla uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz, işlevselliğini, çevrim dışı modunu değerlendirmeniz, hazır çıkartmalara bakmanız, bir çıkartmaya metin eklemeye izin verip vermediğini, hangi dışa aktarma formatlarını desteklediğini ve benzeri şeyleri öğrenmeniz gerekir. Bu listeyi hazırlarken, kolaylıkla çıkartma tasarlamaya olanak tanıyan iOS ve Android için en değerli uygulamaları seçtik. İşte Whatsapp için en iyi çıkartma uygulamaları:

Sticker Maker

whatsapp çıkartma

Sticker Maker, tasarım açısından WhatsApp’a benzemektedir. Bu nedenle çıkartma oluşturma süreci zorluklara neden olmaz. Telefonunuzda çizerek veya galeriden bazı resimleri içe aktararak ve bunları benzersiz tasarımlara dönüştürerek çıkartmalar yapabilirsiniz. Dosyanızı etiketleyin ve çalışmaya başlayın. Koleksiyonunuzdan, uygulamanın kütüphanesinden bir resim seçin veya yalnızca metni ekleyin.

Resmin çıkartma için temel oluşturacak bir kısmını kesmek için aracı kullanın. Fikirleriniz yoksa topluluğa katılabilir, diğer kullanıcıların çalışmalarını inceleyip hayata geçirmek için yeni bir konsept oluşturabilirsiniz.

Sticker.ly

whatsapp çıkartma

Sticker.ly, dünyanın dört bir yanından kullanıcılar tarafından tasarlanan çok sayıda emojiye erişim sunuyor. Bu şekilde uygulama, projeleri yayınlamak için tam değerli bir ağ gibi işlev görür. Ayrıca Sticker.ly, insanlar çıkartmalarınızı indirirse puan kazanmanızı sağlar. Böylece ekstra düzeltmelerin kilidini açabilirsiniz.

Dahası, bu çıkartma uygulaması, emojileri kişiselleştirmek ve etkileşimli filtrelerle onları canlandırmak isteyen yaratıcı insanlar için mükemmeldir. Tasarım aşaması bittiğinde, mesajlaşma programları ile senkronizasyonu başlatabilirsiniz. Ayrıca, resimlerinizi kullanarak çıkartmalar tasarlayabilir veya doğrudan uygulama içinde bir çıkartma çizebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Bağımsız Testlerden En Yüksek Puanları Alan Ücretsiz Antivirüs Programları

LINE Sticker Maker

whatsapp çıkartma

Platform: iOS, Android

Bir fotoğrafı hızlıca bir ifadeye dönüştürmek istiyorsanız, bu muhtemelen en iyi çıkartma oluşturma uygulamasıdır. Auto-Trim, Trace, Frame, Shape ve Eraser araçlarının yardımıyla, manuel ayarlamalar yapmadan bir görüntünün gerekli bölümlerini seçebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak evcil hayvan, arkadaş ve resimlerinizi sevimli emojilere dönüştürebilir ve kişilerinize gönderebilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınız ve akrabalarınız için özel çıkartmalar oluşturmak mümkündür.

Otomatik kırpma aracı, bir şeklin etrafını bir çizgi ile çizerek kesmeye olanak tanır. Bu aracı, bir resmin herhangi bir bölümünü olduğu gibi tutmak veya kalanları tamamen kaldırmak için de kullanabilirsiniz. Çıkartma tasarım ekranında, eserinizin başlığını ve açıklamasını yazın ve tüm paket için merkezi resmi seçin. Emojilerinizi gelir paylaşımı ile veya gelir paylaşımı olmadan yayınlamaya karar verebilirsiniz.

Personal Sticker Maker

whatsapp çıkartma

Personal Sticker Maker, iMessage ve WhatsApp için istediğiniz kadar çıkartma oluşturmanın basit bir yöntemini sunar. Burada artırılmış gerçeklik dünyası düşünülerek tasarlanmış 1000’den fazla ücretsiz kullanıma hazır çıkartma bulabilirsiniz. Benzersiz çıkartmalarınızı gerçek dünyaya yerleştirin ve arkadaşlarınıza göndermek için bir fotoğraf çekin.

Kullanıcılar iMessage’da dil bilgisi düzeltme çıkartmaları da yapabilirler. Böyle bir paket, ek açıklamalar ve düzenlemeler yapmanın yanı sıra istenen dilde bazı dil bilgisi sorunları hakkında yorum yapmak için harikadır. Bu çıkartmaları AR dünyasında kullanarak, tüm dil bilgisi düzeltmelerini gerçek kâğıt üzerinde yapabilirsiniz. Çıkartmalar hazır olduğunda, kullanıcılar bunları PNG veya JPEG gibi çeşitli formatlarda dışa aktararak farklı platform ve uygulamalarla uyumluluk sağlayabilir.

İlginizi çekebilir:

Gün İçinde Hayatınızı Kolaylaştıracak En İyi 8 Yapay Zeka Uygulaması

Stickery

whatsapp çıkartma

Stickery, fotoğraflarınızı anında ifadelere dönüştürmenizi sağlar. Öncelikle bir fotoğraf seçmeniz, gerekli bölümün ana hatlarını çizmeniz, sihirli değneğe dokunmanız gerekiyor. Başka bir seçenek de bir görüntünün istediğiniz bölümünü kendiniz işaretlemek ve sınırları bulanıklaştırmaktır. İsterseniz, boş bir tuvalden bir ifade çizebilirsiniz.

Ayrıca Stickery, dünyanın dört bir yanından insanlar tarafından tasarlanan emojileri içeren bir besleme sunuyor. Yani, isterseniz çıkartma paketinizi yayınlayabilir ve başkalarının kullanmasına izin verebilirsiniz.

Yaratıcı süreci geliştirmek için, kullanıcılar Stickery aracılığıyla oluşturduktan sonra çevrimiçi olarak bir fotoğrafa çıkartma ekleyebilirler. Kullanıcılar, çeşitli çevrim içi hizmetleri veya uygulamaları kullanarak, özel ifadelerini fotoğraflarına sorunsuz bir şekilde entegre edebilir ve görsel kreasyonlarına kişiselleştirilmiş bir dokunuş ekleyebilirler.

Wemoji

Android için bu fotoğraf düzenleme uygulaması sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Böylece çıkartma oluşturma süreci kolay ve hızlıdır. Sadece bir fotoğraf yüklemeniz ve kare kırpma, daire kırpma ve serbest kırpma özelliğini kullanmanız yeterlidir.

Tüm önemli ayrıntıları korumak için bir büyüteç yardımıyla görüntüyü yakınlaştırın. Bir resmi kırparken bu özelliğe ihtiyaç duymuyorsanız, ayarlara gidin ve devre dışı bırakın. Çıkartma yapmaya yönelik bu uygulama, ifadeler eklemek için klavye kontrollerinin yanı sıra bitmiş tasarımları WhatsApp ve çeşitli sosyal medya platformlarında paylaşmayı da destekler.

İlginizi çekebilir:

Android İşletim Sistemli Telefonunuzda Mutlaka Olması Gereken En İyi 8 Uygulaması

Sticker Maker by Stackify

WhatsApp çıkartmalarınızı özelleştirmek için serbest kırpma ve arka plan kaldırma seçeneklerini kullanın. Ayrıca istediğiniz yazı tipini ve rengi seçerek ifadelere metin ekleyebilir ve emojinizin daha da orijinal görünmesini sağlamak için sevimli süslemeler ekleyebilirsiniz. Birçok kullanıcı tarafından en iyi çıkartma oluşturma uygulaması olarak kabul edilen bu uygulama, arkadaşlarınızla paylaşmak için diyalog çıkartmaları, doğum günü ve yıldönümü çıkartmaları ve diğer ilginç tasarımlar oluşturmanıza olanak tanır.

Tek bir paket otuz ifadeye kadar içerebilirken, oluşturabileceğiniz çıkartma gruplarının sayısı sınırsızdır. Ayrıca, uygulama kolay ifade üretimi için kullanıcı dostu bir çıkartma düzenleme araç setine sahiptir. Uygulama ayrıca paylaş simgesinin yardımıyla WhatsApp çıkartma paketinin tamamını kişinize göndermenize olanak tanır.

Sticko Animated Sticker Maker

whatsapp çıkartma

Uygulamayı kullanarak yalnızca çıkartma tasarlayıp oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda bunları indirebilir, yorumlayabilir ve paylaşabilirsiniz. Araç aynı zamanda gerekli çıkartma paketi için bir mention hashtag’i eklenmesine de izin verir. Duygular, hayvanlar, karikatürler, ünlüler ve festivaller gibi birçok kategori mevcuttur. Ayrıca, kullanıcılar tasarımlara dahil edilecek metnin dilini seçebilirler.

İfadelerinizi oluşturmak için merkezi “Plus” düğmesini bulun ve üzerine tıklayın. Ardından uygulama size animasyonlu bir çıkartma veya normal bir çıkartma oluşturmanızı önerecektir. Sticko ayrıca tüm çıkartma paketi için bir arka plan seçim özelliğine sahiptir. Tek tek ifadeler üretmek için bunları parmağınızla çizebilir veya galerinizden görüntüleri içe aktarabilirsiniz.

Sticker Studio WhatsApp Sticker Maker

whatsapp çıkartma
  • Platform: iOS

Sticker Studio ifadelerinizi özelleştirmek için iki seçenek sunar: serbest kırpmak veya metin eklemek. WhatsApp için istediğiniz kadar çıkartma koleksiyonu tasarlayabilir ve bunları standartları karşılayacak şekilde yeniden boyutlandırabilirsiniz. Sticker Studio ile fotoğraf çekebilir veya kitaplığınızdan resim seçebilirsiniz.

İfadeler tasarlamak için GIF’leri ve videoları kullanın. Ardından sonuçlanan dosyaları Google Drive’da yedekleyin. WhatsApp kullanıcısı değilseniz, bu ifadeleri Telegram’a kolayca yükleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

WhatsApp Gizlilik İpuçları: Son Görülme ve Çevrimiçi Özelliği Nasıl Kapatılır?

Ne düşünüyorsun?

Yazar

Uzayın Derinliklerini Görmemizi Sağlayan Teleskoplar Hakkında 19 İlginç Bilgi

Yapay Zekâ Destekli Görüntü Oluşturma Uygulaması ImageFX Hakkında Bilmeniz Gerekenler